FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Skąd: OLN

PostWysłany: Pon 10:40, 18 Sty 2010 Powrót do góry

nie pamiętam, kiedy ostatni raz się tak serdecznie śmiałam ;D

dodam coś od siebie. to raczej wprawia w osłupienie, ale jest i poniekąd zabawne (na pograniczu z żałosnym ;] )

Ostatnio zmieniony przez notPrincess dnia Pon 10:49, 18 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
agropol

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 1398 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Skąd: dydybongidągidydągi

PostWysłany: Wto 10:31, 19 Sty 2010 Powrót do góry

keita wczoraj pięknie z wolnego uderzył, ale zmowa angoli z algierią wyeliminowała jego mali z pucharu. dobrze, bo na valladolid już wróci do Barcy Very Happy

PostWysłany: Śro 14:42, 20 Sty 2010 Powrót do góry

Właśnie skończyłem oglądać naszych kopaczy. Pierwsza połowa bez komentarza, w drugiej już o wiele lepiej, ale takim drużynom jak Tajlandia, to oni powinni co najmniej piątkę aplikować Razz

Aha, jeszcze coś o pracy "sędziego" Laughing
Czerwona kartka dla Peszki, karny z dupy, później jego powtórka... WTF?! Very Happy Ten pan powinien wrócić do swojej Tanzanii i dalej biegać po dżungli z dzidą, bo o futbolu to pojęcia nie ma żadnego Laughing

agropol

PostWysłany: Śro 14:44, 20 Sty 2010 Powrót do góry

Mówiłem, że nazista z ciebie Razz
Nie widziałem meczu z Tajlandią, ale po meczu z Danią wysłałbym również połowę naszych kopaczy, by pomogli sędziemu w tej dżungli Very Happy

Bush_Docta'
Filolog

PostWysłany: Śro 15:16, 20 Sty 2010 Powrót do góry

Człowieku, jakbyś widział co ten gość wyprawiał, to będąc drzewiej kolonialistą za nic byś go nie wziął na statek Wink

Zaraz usłyszę, że rasista Very Happy

agropol

PostWysłany: Śro 22:54, 20 Sty 2010 Powrót do góry

A chłopaczki Wengera dziś ograli Bolton 4:2 i kibice na Emirates mogli zaśpiewać: we're top of the league! Czyli walczą jednak o coś. Oby tak dalej jechali i w końcu wygrali Premiership.

notPrincess
Filolog

Skąd: OLN

PostWysłany: Sob 11:54, 23 Sty 2010 Powrót do góry

Zaczęłam oglądać dziś mecz naszych kopaczy. Zaczęłam go nawet relacjonować:

6. minuta -- Lewy nie był na spalonym, gdy dostał piłkę, ale sędzia liniowy ma oczy w dupie Hrm
8. minuta -- mogliśmy stracić pierwszą bramkę; szczęśliwa interwencja Przyrowskiego
12. minuta -- strzał Iwańskiego z dystansu; niecelny
16. minuta -- mam ochotę wyłączyć telewizor; na co tu patrzeć? Hrm
18. minuta -- kolejny celny strzał reprezentacji Singapuru; na szczęście Przyrowski obronił
21. minuta -- rzut wolny dla Polaków; i nic
24. minuta -- gol Dawida Nowaka; nieuznany, bo po faulu
26. minuta -- karny dla nas (po tym powyższym faulu?! wtf?!); Lewy na 1:0

I tu ja, jako jeden z najwytrwalszych kibiców polskiej piłki kopanej, ja, która każdy mecz, nawet najgorszy, oglądam do końca, wyszłam z pokoju. Jacyś chętni, aby zrelacjonować, co było później? ;] Wynik znam, ale może mam żałować, że wyłączyłam transmisję ;]

Ostatnio zmieniony przez notPrincess dnia Sob 11:58, 23 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Bush_Docta'
Filolog

PostWysłany: Pon 13:21, 25 Sty 2010 Powrót do góry

Cóż mogę powiedzieć po wczorajszym meczu Milanu...
R.I.P. Wink

Edit:
Trzeci ćwierćfinał PNA dobiega właśnie końca, Egipt prowadzi w dogrywce 3-1 i raczej już nic się nie zmieni. Kolejny faworyt pożegna się z turniejem (wczoraj WKS). Najdziwniejsze jest to, że w tym spotkaniu żadna z bramek nie powinna paść. Pierwsza: rzut różny i swojak gracza Egiptu Druga: strzał z ponad trzydziestu metrów, kąśliwy, po koźle, ale Kameni miał mnóstwo czasu i powinien to sparować na bok. Trzecia: prezent Geremiego, właściwie asystował napastnikowi Egiptu, któremu pozostało tylko wpakowanie piłki do sieci Czwarta: Wisienka na torcie, bo tej bramki w ogóle nie było. Rzut wolny, piłkę piąstkuje Kameni, ta odbija się od poprzeczki, spada na linię bramkową i wychodzi w pole. Sędzia wskazuje na środek boiska... I tu znowu trzeba przytoczyć WKS, któremu nie uznano wczoraj prawidłowo zdobytej bramki w ostatniej minucie dogrywki (SIC!). Sędziowie na tym turnieju równają poziomem do gry obrońców, czyli wykonują swoją pracę baaaardzo niefrasobliwie i nieudolnie :]

Ostatnio zmieniony przez Bush_Docta' dnia Pon 19:33, 25 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
notPrincess
Filolog

Skąd: OLN

PostWysłany: Pią 10:37, 29 Sty 2010 Powrót do góry

już za chwileczkę, już za momencik ;p jak nie dalej jak dwa dni temu zobaczyłam zapowiedź lutowych spotkań LM na nSport to aż podskoczyłam z radości na fotelu ;D jeszcze tylko trochę ponad dwa tygodnie i emocje 1/8 finału staną się naszym udziałem ;D

a jak w niedzielnym finale PNA nie wygra Egipt, to się mocno zdziwię.

Bush_Docta'
Filolog

PostWysłany: Wto 17:13, 16 Lut 2010 Powrót do góry

To co tam ciekawego w weekendowej kiszce kopanej? W la liga Atletico zrewanżowało się Barcelonie za hańbiące porażki w ostatnim czasie i wygrało 2-1 Smile
W Serie A Milan pokonał Udinese 3-2 i zmniejszył o dwa punkty stratę do Interu, który bezbramkowo zremisował z Napoli. Wyścig o scudetto jeszcze nie jest rozstrzygnięty Smile
W Grecji Ebi Smolarek strzelił dwie bramki Panathinaikosowie. Fajnie, może się jeszcze odrodzi.
We Francji dwie bramki Obraniaka i lob Irka Jelenia. Jak na naszych, to jest się z czego cieszyć Wink

Ale to wszystko przeszłość, w kontekście faktu, że już za kilka godzin powraca Liga Mistrzów Very Happy Dzisiaj mój Milan podejmie ManU i mam nadzieję, że odprawi ich z kwitkiem Very Happy w drugim spotkaniu Lyon będzie starał się przeciwstawić gwiazdkom z Madrytu.

ah cóż to był za mecz.. Rooney <3
oklaski dla Zidorfa <całe życie czytałem jego nazwisko jako siidorf, ale co tam>

notPrincess
Filolog

Skąd: OLN

PostWysłany: Wto 23:21, 16 Lut 2010 Powrót do góry

naprawdę fantastyczne spotkanie ;D Milan cisnął do końca, ale się nie udało. gościom się za to poszczęściło. z pięciu bramek, które padły, ta Seedorfa była majstersztykiem i wisienką na torcie ;D a Real dał dupy ;/

agropol

PostWysłany: Śro 13:40, 17 Lut 2010 Powrót do góry

Raczej nie była wisienką, bo dla Milanu tortu jednak nie ma. Ale pierwszego sortu zdecydowanie. Za to Scholes strzelił totalna kapcia i nie wiem, jak to mogło wpaść Laughing Rooney walczy o Złotą Piłkę. Strzela jak na zawołanie i zdecydowanie rozwinął się po odejściu Krystyny do Mierdy. I w temacie Mierdy: Przewielki Lyon \o/!! 1:0 to trochę mało, bo okazji Lyoniści mieli sporo do podwyższenia. Jeżeli Real zagra tak samo u siebie, to ułamek 1/8 zostanie im przybity na zawsze Very Happy
Parafrazując klasyka: RM 12,5%!

Ostatnio zmieniony przez agropol dnia Śro 13:41, 17 Lut 2010, w całości zmieniany 2 razy
Bush_Docta'
Filolog

PostWysłany: Pią 13:30, 19 Lut 2010 Powrót do góry

Milan... trudno mi się wypowiadać. Powiem tylko tyle, że na Old Trafford ciężko będzie wygrać, ale chłopaki nie są bez szans. Forza, Forza! Very Happy
Fajnie, że Real wdupił, choć to nie jest dla mnie zaskoczeniem. Wróżyłem im karierę do maks. 1/4 finału, a mam nadzieję, że skończy się już na 1/8, jak w ostatnich latach Smile
Cieszę się ze zwycięstwa Bayernu, jednak trzeba obiektywnie przyznać, że druga bramka ewidentnie ze spalonego Razz
A co Fabik nawyprawiał to już każdy widział... Rolling Eyes

Wczoraj w Europa League też było kilka ciekawych spotkań i zaskakujących wyników. Oglądałem ostatnie 20 minut Ajax - Juve. Juve jak zwykle piach, że oni wygrywają.. Very Happy Potem pierwsza połowa Atletico - Galatasaray. Ciekawy mecz, dużo akcji z obu stron, drugiej połowy nie widziałem bo nmiałem tylko czarny obraz z komentarzem Wink Ostatecznie remis 1-1. Następnie druga połowa HSV - PSV (1-0). Również dobre spotkanie, dużo akcji, HSV powinno się cieszyć z wyniku, PSV miało kilka bardzo dobrych okazji, głównie dzięki dośrodkowaniom Dzudzsaka z lewego skrzydła. Koleś ma papiery na grę w silniejszej lidze Smile
Marsylia wygrała 3-1 Smile
Valencia wdupiła z Brugge 0-1 i to sporo niespodzianka.
Werder też wdupił w takim samym stosunku.
Liverpool męczył się u siebie z Unireą, strzelając zwycięskiego gola dopiero w 81 minucie.
Szkoda trochę, że nie widziałem meczu Panathinaikos - Roma. Tam jeszcze 10 minut przed końcem Roma prowadziła 2-1, by ostatecznie przegrać 2-3. Jadzia Wink

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)